Nastal čas adventu

Začátek prosince je ve škole ve znamení příprav na Mikuláše, čerty a Vánoce. Aby nám čas lépe ubíhal vyrábíme dekorace a výzdobu do třídy pro vlastní potěšení. Letos jsme ozdobili náš stromeček před školou a vyzdobili si okna třídy veselými kapříky. V pátek 5. prosince jsme všichni netrpělivě očekávali, jestli na nás Mikuláš nezapomene. Přišel a s ním andělé a také čerti. Mikuláš četl z knihy hříchů, čerti rozdávali uhlí a pekelnou špínu. Hodným dětem andílci dávali sladkosti. Ještě nás čeká divadelní představení o čertech, jak v pekle slaví, když je neděle.

Jen aby se nevrátili

Asi přestanu zlobit