Karnevalový den

V pátek 3. 3. 2017 vyhlásil žákovský parlament na naší škole karnevalový den. Do této akce se zapojili všichni žáci i učitelé. Nelehkým úkolem parlamentu bylo vybrat tři nejlepší třídy.
Za první třídu nás přivítaly postavičky z Večerníčků, druhou třídu roztancovali překrásní sněhuláčci, ve 3.A byli úžasní důchodci, ve 3.B nám drobné pohoštění připravily sovy, 4.A sehrála scénku na Divokém západě, 4.B rozzářila třídu různými maskami, v 5.A se "rozdávaly" Pribináčky - zdraví z Posázaví, 5.B nahradilo "smetiště" animovaných postaviček, 6.třída sehrála fotbalové utkání, 7.třídu nahradily postavy ze Sebevražedného oddílu, 8.třída sehrála tragikomedii a v 9.třídě nás roztancovali popeláři. Svou dokonalostí nás zaujali nejen třídní učitelé, kteří se ke svým žákům připojili, ale i netřídní učitelky a paní ředitelka v roli uklízeček.

Naše třída se na akci pečlivě připravila. Vybrali jsme si pohádkový příběh Ať žijí duchové, nacvičili jsme písničky, scénky a díky paní Hruškové jsme měli také dostatečnou zásobu pribináčků. Byla to super svačina. Sice jsme nevyhráli, ale akci jsme si úžasně užili.

Po návštěvě všech tříd jsme se potkali v tělocvičně, abychom se podívali na naše masky a vyhodnotili jednotlivé třídy:

první místo - večerníčkovské postavičky v první třídě

druhé místo - popeláři v deváté třídě

třetí místo - Divoký západ ze 4.A

Veliké poděkování patří ale i všem ostatním zapojeným třídám s jejich třídními učiteli a hlavně také "uklízečkám"

Karneval

Listopad 2022
  • Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii

« Říjen 2022 Prosinec 2022 »

Volby zástupce z řad rodičů do Rady školy

24. 11. 2022
Ředitelka školy vyhlašuje volby zástupce z řad rodičů do Rady školy. Volby se konají v termínu 28. 11. - 30. 11. 2022.