Informace pro rodiče i žáky

Poslední týden před prázdninami

V pondělí, ve středu a ve čtvrtek končíme po 4.vyučovací hodině.

Ve čtvrtek jdeme v 11 h do knihovny a uskuteční se každoroční Běh naděje(sportovní oděv).

V úterý odpadá odpolední vyučování, končíme tedy 11.30h.

V pátek budou určitě děti spěchat:-), skončíme kolem 9.hodiny.

Vybírám penízky za foto třídy 30 Kč, jednotlivci 10 Kč.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ 27.5.-31.5.2013 Tavíkovice

21.2. dostali žáci informace ke Škole v přírodě-souhlas rodičů a potvrzení od lékaře. Souhlas rodičů je nutné přinést co nejdříve.Potvrzení od lékaře stačí do konce dubna.1800,-Kč vybíráme do konce března, popř. dle domluvy.

Už se to blíží:-)

Nezapomenout:potvrzení od lékaře, potvrzení o bezinfekčnosti žáci dostali 23.5.(odevzdat až v den odjezdu), kartičku pojišťovny.

Žáci jsou šikovní, samostatní, vše potřebné se dozvěděli. Pokud by jim ale náhodou:-) něco z hlavy vypadlo, pište, volejte. A v pondělí s dobrou náladou v 7.45 sraz na MOSTĚ.Hezký víkend a pevné nervy při balení:-)