Expedice Jedov

V letošní školním roce jsme do Jedova vyrazili hned mezi prvními. Počasí nám nejdříve moc nepřálo. Vypadalo to, že nám celé dva dny proprší. My jsme se ale nedali odradit a táborák jsme rozdělali, i když se po nebi honily dešťové mraky. Trochu mrholilo, ale ohýnek hořel a buřty se opékaly. Noční stezka odvahy nebyla, tu nám počasí už nedovolilo. Zazpívali jsme si s kytarou. Pan učitel Hodáň nás naučil legrační písničky. Hráli jsme i hry. Víte jak se hraje,, Mlsná kozo, pojď na zelí?,, My teď už ano. A také umíme několika světovými jazyky zazpívat písničku o Africe. Ráno nás vítal mokrý trávník, ale sluníčko ho brzy osušilo. Mohli jsme se naučit novou hru discgolf. Talíře létaly celé dopoledne. My jsme běhali až do oběda. Po obědě jsme rychle a bez větších zmatků uklidili celou chatu, sbalili si svoje věci a pak jsme si mohli zase hrát venku. Podařila se nám postavit pěkná dráha, vyzkoušeli jsme si Poco míčky a svoji šikovnost. Někteří byli tak šikovní, že jim míčky létaly až na strom a střechu chaty. Ani se nám domů nechtělo. Tak zase někdy - společně.

Ahoj Jedove!

Stavíme

Naše holky

Sportovali všichni

Nejúspěšnější hráči discgolfu

Věichni společně

Leden 2021

• Pololetní prázdniny

« Prosinec 2020 Únor 2021 »

Základní informace k výuce v lednu

30. 12. 2020
Na základě rozhodnutí vlády se 4.1.2021 otvírají školy pouze pro 1. a 2. třídy.  Všechny ostatní třídy přechází od 4.1. opět na distanční výuku.