Expedice Jedov

V úterý 13.září 2011 jsme se opět, již potřetí, dočkali. Odpoledne jsme se sešli u školy a vyrazili s baťůžky na základnu do Jedova. Cesta nám rychle ubíhala, tentokráte šel s námi pan učitel Hodáň a naše paní učitelka nám zatím odvezla věci. Buchet a bábovek bylo letos opět tolik, že se málem nevešly do auta. Po cestě jsme sbírali dřevo na večerní táborák a to už nám šla paní učitelka naproti. Po příchodu jsme se ubytovali, postavili v lese ve skupinkách naše oblíbené domečky pro skřítky, opekli si špekáčky, u ohýnku si s kytarou zazpívali, zatancovali a už se nemohli dočkat námi oblíbené i obávané stezky odvahy. Měsíc nám ale letos tak moc svítil na cestu, že nám stezku až moc ulehčil. I tak se nám ale líbila a těšíme se na další.
A už tu byl čas na spaní. Většina z nás po tak náročném dni usnula okamžitě. Ráno s námi vstalo i sluníčko, my se s panem učitelem protáhli na rozcvičce a hurá na snídani. Po snídani přijely pracovnice z DDM a připravily si pro nás opět zábavné hry. Jen co jsme skončili, tak se výrazně ochladilo a začalo pršet. Nám to ale nevadilo, jelikož jsme stejně měli v plánu malování triček. A ta se nám velmi povedla. Pak jsme ještě zvládli hry v klubovně, dobře se najedli a pomalu se chystali ke zpáteční cestě. Letošní expedici Jedov jsme si opět užili a příští rok jako čtvrťáci zase hurá do Jedova.

Další foto

Listopad 2020
  • Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
  • Nástup 1. a 2. třídy do školy
  • Nástup 3., 4., 5., 9. tř.+ II. st. střídavě do školy

« Říjen 2020 Prosinec 2020 »

Nástup dětí do školy od 30.11.

29. 11. 2020
V pondělí 30.11. přivítáme ve škole znovu třídy 3., 4., 5., 7.A, 7.B, 9.A, 9.B. Třídy 6., 8.A, 8.B pokračují v distanční výuce.