Expedice Jedov

V úterý 13.září 2011 jsme se opět, již potřetí, dočkali. Odpoledne jsme se sešli u školy a vyrazili s baťůžky na základnu do Jedova. Cesta nám rychle ubíhala, tentokráte šel s námi pan učitel Hodáň a naše paní učitelka nám zatím odvezla věci. Buchet a bábovek bylo letos opět tolik, že se málem nevešly do auta. Po cestě jsme sbírali dřevo na večerní táborák a to už nám šla paní učitelka naproti. Po příchodu jsme se ubytovali, postavili v lese ve skupinkách naše oblíbené domečky pro skřítky, opekli si špekáčky, u ohýnku si s kytarou zazpívali, zatancovali a už se nemohli dočkat námi oblíbené i obávané stezky odvahy. Měsíc nám ale letos tak moc svítil na cestu, že nám stezku až moc ulehčil. I tak se nám ale líbila a těšíme se na další.
A už tu byl čas na spaní. Většina z nás po tak náročném dni usnula okamžitě. Ráno s námi vstalo i sluníčko, my se s panem učitelem protáhli na rozcvičce a hurá na snídani. Po snídani přijely pracovnice z DDM a připravily si pro nás opět zábavné hry. Jen co jsme skončili, tak se výrazně ochladilo a začalo pršet. Nám to ale nevadilo, jelikož jsme stejně měli v plánu malování triček. A ta se nám velmi povedla. Pak jsme ještě zvládli hry v klubovně, dobře se najedli a pomalu se chystali ke zpáteční cestě. Letošní expedici Jedov jsme si opět užili a příští rok jako čtvrťáci zase hurá do Jedova.

Další foto

Tisknout


Kalendář akcí

Březen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

« Únor 2021 Duben 2021 »

RSSRSS

Novinky

Krizové opatření vlády

27. 02. 2021
V souladu s usnesením vlády o přijetí krizového opatření k zajištění nezbytné péče o děti ve věku od 3 do 10 let a ve spolupráci s městy ORP byly určeny školy a školská zařízení, která budou péči zajišťovat.

Celá novinka

Archiv novinekCo děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                          

                     

© 2021, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing