Dyslektická olympiáda

V úterý 5. května se Jirka Glabasňa , Franta Pelc a čtyři chlapci ze čtvrté třídy zúčastnili Dyslektické olympiády na ZŠ Kpt. Jaroše v Třebíči. Do Třebíče jsme se dopravili vlakem a svižnou chůzí se přemístili na místo, kde se škola nacházela. Celé dopoledne kluci plnili řadu zadaných úkolů – poznávání rostlin a živočichů, řešení přírodovědného kvízu, matematické dovednosti, skládání obrázků a museli rovněž prokázat určitou rychlost a obratnost při plnění sportovních disciplín.

V některých disciplínách se klukům opravdu dařilo, ale na vítězství to, bohužel, nestačilo. Každý dostal medaili za účast v soutěži a vypravili jsme se na zpáteční cestu.

Zkusíme štěstí znovu příští školní rok.

Dyslektická olympiáda

dyslektická olympiáda

Únor 2019

• Pololetní prázdniny
  • VII. školní ples

« Leden 2019 Březen 2019 »

„16 maličkostí, na které bychom neměli zapomínat ve výchově dítěte“

20. 02. 2019
 Přednáška Mgr.Jiřího Haldy pro rodiče o  výchově dětí se uskuteční ve středu 27.2. v 17 hodin.