Dyslektická olympiáda

V úterý 5. května se Jirka Glabasňa , Franta Pelc a čtyři chlapci ze čtvrté třídy zúčastnili Dyslektické olympiády na ZŠ Kpt. Jaroše v Třebíči. Do Třebíče jsme se dopravili vlakem a svižnou chůzí se přemístili na místo, kde se škola nacházela. Celé dopoledne kluci plnili řadu zadaných úkolů – poznávání rostlin a živočichů, řešení přírodovědného kvízu, matematické dovednosti, skládání obrázků a museli rovněž prokázat určitou rychlost a obratnost při plnění sportovních disciplín.

V některých disciplínách se klukům opravdu dařilo, ale na vítězství to, bohužel, nestačilo. Každý dostal medaili za účast v soutěži a vypravili jsme se na zpáteční cestu.

Zkusíme štěstí znovu příští školní rok.

Dyslektická olympiáda

dyslektická olympiáda

Srpen 2018

« Červenec 2018 Září 2018 »

Mistrovství České republiky školních týmů v šachu 2018

30. 07. 2018

Mistrovství České republiky školních týmů v šachu 2018

Ve dnech 18. - 20. června se uskutečnilo Mistrovství České republiky školních týmů v šachu, kam se probojovalo družstvo mladších žáků ze Základní školy Komenského.