Den Země

V pátek 15.4.2011 probíhalo vyučování tak trochu jinak. První dvě hodiny jsme se učili ve třídě, ale v M i ČJ jsme si povídali především o naší planetě, o důležitosti třídění odpadu, počítali jsme, kolik odpadků připadne na každého žáka, kolik na školu, kolik na město, kolik na……Uf – to je ale odpadu. Všem nám bylo jasné, že je důležité naší Zemi pomáhat a my jsme se tento den opravdu snažili. Celá naše škola se zapojila do sběru a třídění odpadků. Třetí a čtvrtou hodinu jsme si navlékli rukavice, vzali barevné pytle a vyrazili směrem k zámku. Do práce jsme se pustili opravdu s chutí, jen nám někdy dělalo problém odpad správně roztřídit. V zámecké zahradě, která krásně kvetla, jsme si odpočinuli a vydali se zpět ke škole. Tento den jsme naší Zemi pomohli, ale také jsme pomohli hlavně nám všem, co na ní žijeme. Snažme se jí ale pomáhat častěji, ne jen jednou za rok. Tento den jsme si oběd opravdu zasloužili.

« Březen 2024 Květen 2024 »

Předběžné výsledky zápisu

19. 04. 2024
 Žádostí o přijetí se nám sešlo přesně tolik, kolik  je naše hraniční kapacita.