Povinná četba - seznamy doporučené literatury

V příloze máte seznamy doporučených knih k povinné četbě. V jednom seznamu jsou autoři, které probíráme v literatuře a některé úryvky z jejich děl máte v pracovním sešitě (povinná četba PS).

V druhém seznamu máte další možnosti četby, vybírat si můžete dle zájmu. Připsala jsem vám tam také, o čem zhruba knihy jsou (doporučená literatura).

Nezapomínejte si každou přečtenou knihu zaznamenat do čtenářského deníku (kniha, autor, stručný obsah, vlastní připomínky, názor, jak se vám kniha četla, co se vám na ní líbilo,).

Na konci roku po vás budu chtít váš čtenářský deník s 6 zaznamenanými knihami za školní rok.

(V každém pololetí byste měli mít přečtené minimálně 3 knihy)

V prvním pololetí jsem 3 knihy kontrolovala, takže v červnu další 3.

Četbě zdar!

« Březen 2024 Květen 2024 »

Krajské kolo zeměpisné olympiády

09. 04. 2024
 Veliký úspěch Michala Hanulík.