Biskupice 2016

Celoškolní pobyt v Biskupicích si naše třída užila. Nikdo se nebál, neztratil, neublížil si ani neonemocněl.

Bavilo nás běhat, hrát fotbal se stašími spolužáky, hlavně s deváťáky, kteří pro nás připravili i sportování v podvečer. Bavila nás celotáborová hra.  Možnost vykoupat se v bazénu jsme také neodmítali. Líbilo se nám na plážovém hřišti hrát přehazovanou a plácat sebou do vyhřátého písku. Zažili jsme malou stezku odvahy. Prožili jsme tři dny se svými spolužáky a staršími kamarády.

svačinka

armáda