Biskupice

I naše třída se zúčastnila celoškolního pobytu v Biskupicích. Doprovázela nás nejen naše paní učitelka, ale i paní učitelka Fleková, která je letos vlastně také tak trochu naše.

Zažili jsme spoustu zajímavých aktivit. Hned po příjezdu a ubytování se jsme přivítali vojáky. Ti nám předvedli ukázku zbraní, seznámili nás s ochranými pomůckami pro chemické nebezpečí a s první pomocí. Nakonec nám předvedli práci se svými pomocníky - psy.

Další den patřil celoškolní hře. Při ní jsme se poučili, protáhli a vyzkoušeli třeba střelbu ze vzduchovky, ale také poznávat, co vše žije v řece. Hra byla pestrá a zajímavá. Pracovali jsme ve družstvech s dětmi různých ročníků, což nás moc bavilo.

Protože po celou dobu pobytu svítilo sluníčko, nejvíc se nám líbilo osvěžení v bazénu. A víte, že i ve vodě se dá cvičit? Zumba byla skvělá a my všichni se zapojili.

I když jsme tentokrát bydleli v chatkách, všichni jsme zvládli se o sebe postarat a vůbec se nebát, ani při noční hře, kterou nám připravili kamarádi z devítky.Tak zase příště...

Další foto

Biskupice_22.-24.6.2016

Srpen 2020

« Červenec 2020 Září 2020 »

Přednáška pro rodiče

07. 07. 2020

Přednáška pro rodiče

Každé dítě je génius, objevte jeho skryté talenty. Unikátní seminář Odemykání dětského potenciálu pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty a odhaluje možnosti, jak je využívat.