Biskupice

I naše třída se zúčastnila celoškolního pobytu v Biskupicích. Doprovázela nás nejen naše paní učitelka, ale i paní učitelka Fleková, která je letos vlastně také tak trochu naše.

Zažili jsme spoustu zajímavých aktivit. Hned po příjezdu a ubytování se jsme přivítali vojáky. Ti nám předvedli ukázku zbraní, seznámili nás s ochranými pomůckami pro chemické nebezpečí a s první pomocí. Nakonec nám předvedli práci se svými pomocníky - psy.

Další den patřil celoškolní hře. Při ní jsme se poučili, protáhli a vyzkoušeli třeba střelbu ze vzduchovky, ale také poznávat, co vše žije v řece. Hra byla pestrá a zajímavá. Pracovali jsme ve družstvech s dětmi různých ročníků, což nás moc bavilo.

Protože po celou dobu pobytu svítilo sluníčko, nejvíc se nám líbilo osvěžení v bazénu. A víte, že i ve vodě se dá cvičit? Zumba byla skvělá a my všichni se zapojili.

I když jsme tentokrát bydleli v chatkách, všichni jsme zvládli se o sebe postarat a vůbec se nebát, ani při noční hře, kterou nám připravili kamarádi z devítky.Tak zase příště...

Další foto

Biskupice_22.-24.6.2016

Říjen 2020
  • Plavecká výuka 2. a 3. tříd
  • Ředitelské volno - vzdělávání ped. sboru
  • Státní svátek - Den vzniku samostatného Československa
  • Podzimní prázdniny (26 - 30)

« Září 2020 Listopad 2020 »

Krizové opatření vlády

13. 10. 2020
Docházka dětí zdravotníků a dalších profesí. Školou, která byla určena, aby se o tyto děti v období uzavření ostatních škol postarala, je ZŠ Husova. Informace najdete zde.