5. týden

Milé sedmačky, milí sedmáci,

zdravím vás v pátém týdnu domácí výuky. Doufám, že jste si o netradičních velikonočních prázdninách odpočinuli, užili krásného počasí, sluníčka, rodinné pohody a načerpali sílu k další práci.

Chci vás pochválit za doplnění a odevzdání úkolů, které vám chyběly. Stále se lepšíte. Ještě máte někdo  nějaké učivo dohánět, komunikujte s vyučujícími a doplňte si vše.

Rodičům děkuji za spolupráci, zpětnou vazbu a milá slova v emailech.

V přílohách najdete nové úkoly pro tento týden.
Nezapomínejte také na soutěže a výzvy na našem webu školy. Odkazy najdete v minulých týdnech.
     Budu ráda, když mi napíšete, jak se máte. Těším se na naši spolupráci a komunikaci.

Přeji  hodně sil při plnění úkolů a držím pěsti!

Vaše třídní učitelka Romana Mašíčková

Červenec 2021

« Červen 2021 Srpen 2021 »

Rozloučení deváťáků

11. 07. 2021

Rozloučení deváťáků

I letos proběhlo slavnostní předání závěrečných vysvědčení žákům devátého ročníku na farské zahradě.