2. 11. - 6. 11. 2020

Milí rodiče a sedmáci,

všechny vás moc zdravím po podzimních prázdninách! Máme před sebou další týden domácí výuky a já věřím, že jste odpočinutí a plní elánu.

Chci vás pochválit za práci, kterou jste doposud odvedli, až na malé výjimky plníte poctivě a průběžně.Děkuji i těm, co minulý týden zaslali dodatečně příslušným vyučujícím všechny chybějící úkoly a příště už prosím včas! Učitelé si průběžně značí, co jste jim poslali a jakou práci jste splnili.

Na rozdíl od minulého týdne vás čeká nové zadání úkolů a přibyla vám i online výuka z dalších předmětů.Pokud se nemůžete této výuky zúčastnit, musí vás omluvit rodiče. Proto pozorně sledujte Teams a hlídejte si svůj kalendář schůzek.

Veškerá zadání, rozpis online výuky, pracovní materiály atd. naleznete jako obvykle v přílohách pod tímto textem. Přečtěte si nejdříve zadání všech předmětů. Věnujte pozornost tomu, kdy a jaká práce bude hodnocena.

Úkoly pro tento týden zasílejte nejpozději do pondělí 9. 11. do 13 hod. (pokuď vyučující neurčí jinak). Tento týden začnou online konzultace. Informace k nim už rodiče dostali prostřednictvím emailů.

Samozřejmě se na mě obracejte také v případě, že máte nejasnosti, dotazy nebo potřebujete jinou pomoc.

Přeji vám hodně zdraví a sil do další práce!

Vaše třídní učitelka Hana Matoušková

Leden 2021

• Pololetní prázdniny

« Prosinec 2020 Únor 2021 »

Základní informace k výuce v lednu

30. 12. 2020
Na základě rozhodnutí vlády se 4.1.2021 otvírají školy pouze pro 1. a 2. třídy.  Všechny ostatní třídy přechází od 4.1. opět na distanční výuku.