Sedm statečných

Naši třídu reprezentovalo ve školní  recitační soutěži  těchto sedm statečných kluků:Dominik Daniel, Dominik Houška, Jan Karmazín, Petr Kříž, Jan Bartes, Zdeněk Tůma, Ondřej Osoba.

Dokázali překonat strach a trému recitovat před ostatními dětmi školy a předvedli velmi pěkný přednes,kultivovaný projev. V kategorii 2. a 3. tříd, obsadil Jan Kramzín 3. místo  a Dominik Houška získal  ocenění za pěkný přednes.

Všem odvážným gratulujeme za výkon a budou odměněni pochvalou do žákovské knížky.