KOUZELNÉ VÁNOCE NA ZÁMKU

Pro naši školu byl zámek zpřístupněn také v pondělí 18.12. v rámci akce Kouzelné Vánoce na zámku.  Parlament naší školy se podílel na výzdobě vánočních stromečků pro zámecké interiéry. Proto jsme mohli s paní průvodkyní zhlédnout i jindy nepřístupné zámecké prostory, například zámeckou kuchyni. Interiéry byly vánočně ozdobeny, slavnostní tabule byly prostřeny ve vánočním duchu. Mohli jsme vidět i kapli svaté Anny a originály soch z náměšťského mostu, které jsou uloženy na zámku. Prohlídka byla krásná a velmi zajímavá. Přispěla k vánoční atmosféře.