Jsem čtenářem

Jsme čtenáři! Dnes nás slavnostně pasoval na čtenáře král. V místní knihovně nás čekala malá slavnost. Dostali jsme průkazy čtenářů knihovny a od teď si můžeme chodit půjčovat knížky jak budeme chtít. Na dopoledne jsme se všichni těšili. Nikdo si nechtěl nechat ujít tu slavnostní chvilku. Dokonce i marodi se zázračně uzdravili, jen aby o nic nepřišli. Nejdříve jsme poslouchali pohádku O víle z granátového jablka a pak jsme přečetli také my kousek pohádky. Každý z nás poklekl před krále, byl pasovaný mečem jako správný rytíř. Dostali jsme průkaz čtenáře a velikou a jedlou medaili. Mňam. No a potom jsme vybírali a prohlíželi knížky. Každý si jednu mohl vypůjčit domů. Taky jsme se těšili zpátky do školy, protože nás čekalo VYSVĚDČENÍ - naše první.

Valentýnka mezi knížkami

Už máme vybráno