Expedice Jedov 2012

Hned po zahájení školního roku nás čekal oblíbený pobyt v Jedově. Expedice Jedov 2012 začala v úterý 4.září. Naše třída vyrazila jako třetí ve čtvrtek 6.9. v 16.00 od školy. Jako vždy zavazadla nám byla odvezena auty. My jsme zvolili přesun po vlastních nohou. Již samotná cesta byla zábavná - povídali jsme jeden přes druhého ( vždyť jsme se tak dlouho neviděli ), uspořádali jsme mini závod v hodu šiškou na cíl a nasbírali zásoby dřeva na večerní táborák.

Po příchodu k chatě jsme se ubytovali, nasvačili a šli připravovat táborák. Po opečených buřtících jsme si společně nejen zazpívali, ale také zbylo dost času na vyprávění vlastních zážitků.  Nakonec jsme prověřili svoji odvahu, a pak už se šlo spát.

Druhý den nás čekala nejen práce, ale taky zábava. Třídili jsme různé pojmy, luštili, kreslili, hráli si. Nejvíc legrace jsme si užili při tvoření okapů. Odpoledne nás navštívilo několik rodičů, kteří se zapojili a také nám pomohli s luštěním i s okapy.

Domů jsme vyrazili kolem půl páté a moc se nám nechtělo. My však víme, že za rok se zase sejdeme v tomto období na Jedově.

Další foto

Expedice Jedov 2012 - 3.tř.