5. týden

Milí rodiče a deváťáci,

zdravím vás po Velikonocích a věřím, že jste volné dny strávili načerpáním energie a dobili jste si baterky na nový pracovní týden. Děkuji všem za dosavadní spolupráci, doplnění nesplněných úkolů a zároveň žádám ty, kteří mají stále resty, aby je ve všech předmětech napravili. Buďte prosím zodpovědní a plňte si své povinnosti, prázdnin se dočkáte již za pár týdnů..

Vracíme se opět k běžnému rozvrhu a čekají na vás úkoly ze všech předmětů. S plněním úkolů neotálejte, sledujte termíny odevzdání a dobře si je časově rozvrhněte. V případě nejasností kontaktujte vyučující na jejich e-mailech.

Ve volných chvílích můžete plnit výzvy a soutěže zveřejněných na webových stránkách školy, plnit nepovinné úkoly, opakovat si na PZ nebo procvičovat si učivo on-line na již dříve doporučených webech.

Přeji všem úspěšný týden a buďte zdraví!

Tř. uč. Lenka Rybníčková

Červenec 2021

« Červen 2021 Srpen 2021 »

Rozloučení deváťáků

11. 07. 2021

Rozloučení deváťáků

I letos proběhlo slavnostní předání závěrečných vysvědčení žákům devátého ročníku na farské zahradě.