Vánoční koncert
Dnes jsme se spolu s druhým stupněm zúčastinili koncertu v Habitatu. Poslechli jsme si několik vánočních písní v podání sboru, dokonce i jednu píseň ve francouzštině a španělštině. Užili jsme si hru na housle, flétny, klavír, bubny apod. Škoda jen, že jsem neviděli vystoupení baletu, kde účinkovala naše spolužačka Saša. Tak snad příště!
Doplňující obsah
Kalendář akcí
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |
| 8 | 9 | 10 |
|
|
|
|
| 15 | 16 | 17 |
|
19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 |
|
|
27 | 28 |
|
|
Novinky
Co děláme jinak než ostatní
Nejhledanější a nejzajímavější
Vzdělávejte se
Dále Vás může zajímat
© 2026, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing







