Setí semínek
Setí semínek
Velmi užitečná a zdravá bylinka je řeřicha (vitamín C, imunita, nachlazení, trávení, ledviny, močové cesty). Chutná i dětem. Používá se stejně jako pažitka. Pěstovat bychom si ji měli celý rok. Dá se vypěstovat třeba v kelímku od jogurtu doma za oknem. Semínka na povrchu květináče zasypeme zlehka hlínou a opatrně zalejeme. Už třetí den můžeme pozorovat, jak nám řeřicha roste. Dobrou chuť!
Doplňující obsah
Kalendář akcí
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | ||||
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 | 28 | 29 | 30 |
Novinky
Co děláme jinak než ostatní
Nejhledanější a nejzajímavější
Vzdělávejte se
Dále Vás může zajímat
© 2026, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing





