Sběr

26.5.2014 jsme obdrželi sladkou odměnu za sběr papíru. Opět jsme obsadili krásné 2.místo. Tentokrát přinesli sběr opravdu všichni a já jsem na naše děti patřičně pyšná.

Nejvíce přinesla Natálka- přes 600Kg:-)

Peníze za sběr budou použity na Biskupice.

25.11.2013 jsme se dozvěděli, jak jsme se umístili v podzimním sběru.

Obsadili jsme tentokrát krásné  2. místo a většina z nás si zaslouženě rozdělila dort. Nejvíce z naší třídy tentokrát přinesl Miki, dalšími oceněnými byli : David s Tomášem. Nám ale více záleží na tom, že přinese každý alespoň trošku. Mrzí mě, že se vždy najde někdo, kdo třídě slibuje, že také přispěje, dokonce dostane týden navíc a pak slib stejně nesplní. Myslím, že trochu letáků má doma každý, jen ta zodpovědnost pořád chybí. Já ale věřím, že na sobě zapracujeme:-)

tn_obrazek_8278.jpg

tn_obrazek_8277.jpg