Minigolf

Hned v pondělí ráno jsme vyrazili do prostor hotelu Na statku. Tam se nachází hřiště na minigolf. Majitelé pozvali školáky, aby si přišli minigolf vyzkoušet.

Hned po příchodu nám rozdali potřebné pomůcky a vysvětlili, jak se minigolf hraje. No a pak už pro nás začalo zábavné dopoledne. Snažili jsme se,co jsme mohli. Také jsme ztratili a zase našlli nějaké míčky. A hlavně jsme se snažili co nejpřesněji mířit na jednotlivé jamky. Nebylo to vůbec jednoduché.

V průběhu dopoledne jsme navštívili i ZOO koutek. Tam nás naprosto okouzlila Ája - velmi přítulný a milý oslík.

Zbyl nám čas i na rychlou osvěžující zmrzlinku.

Co ještě dodat - snad jen to, že se nám celé dopoledne moc líbilo a rádi si zase někdy přijdeme zahrát. Děkujeme.

Minigolf_26.6.2017