7. týden

Milé sedmačky a sedmáci,

zdravím vás již posedmé. Tento týden máme o jeden pracovní den kratší, 1. 5. je státní svátek.

Chci vás pochválit za vaši práci, naprostá většina z vás úkoly odevzdává v pořádku a včas. Pracujete pečlivě, snažíte se.

Učivo si během týdne dobře rozvrhněte, ať máte na vše dostatek času. Pokud vám něco z minulých úkolů chybí, doplňte. Kdybyste cokoliv potřebovali, co se týká učiva, testů, nebojte se vyučující kontaktovat.

Během dnešního dne ode mě vy i vaši rodiče obdržíte email s ukázkou slovního hodnocení ze zeměpisu za prvních šest týdnů domácí výuky.

Ve čtvrtek si můžete dojít do školy pro věci, které máte ve třídě. Budu Vás čekat mezi 14.00 - 15. 00hod.
Pokud máte nasbíranou pomerančovou kůru, vezměte ji do školy. Jiný sběr v tomto školním roce nebude.

Buďte zdraví, opatrujte se, mezi plněním úkolů také užívejte sluníčka.

Vaše třídní, R.Mašíčková

Červenec 2021

« Červen 2021 Srpen 2021 »

Rozloučení deváťáků

11. 07. 2021

Rozloučení deváťáků

I letos proběhlo slavnostní předání závěrečných vysvědčení žákům devátého ročníku na farské zahradě.