VYBAVENÍ ŠKOLY

Co nabízíme?
Školu máme nově vybavenou velmi moderní technikou pro efektivní a moderní výuku
(interaktivní tabule, dataprojektory, vizualizéry) a internetem. Toto vybavení má naprostá většina tříd, takže se žáci za technikou nemusí stěhovat. Používáme interaktivní učebnice i pomůcky, PC výukové programy. Obě speciální PC učebny pro výuku Informatiky využívají žáci i ve volném čase. Také využívají studovnu s moderně vybavenou knihovnou plnou encyklopedií. Výborně je vybavena také učitelská knihovna. K relaxaci slouží žákům relaxační místnost, relaxační koutky, družina. Díky evropskému projektu, který realizujeme, máme také dostatek financí na moderní pomůcky.

Proč jdeme touto cestou?
Chceme výuku modernizovat tak, aby žáky zaujala, aby žáci uměli techniku používat ne k počítačovým hrám, ale k získávání znalostí z rozmanitých zdrojů. Děti umí najít na internetu mnoho informací, ale neumí vystihnout podstatu. Získávání informací je chceme učit. Chceme spojit výuku s technikou, rozvíjet nadání šikovných žáků, nechat je porovnávat údaje v učebnicích s internetem atd. Vizualizéry a dataprojektory umožňují zobrazovat na velkou plochu encyklopedie a jinou literaturu, čímž má žák možnost učit se i z jiných zdrojů než jsou učebnice a vše je zajímavější.

• Velikonoční prázdniny

« Únor 2024 Duben 2024 »

Okresní kolo zeměpisné olympiády

12. 03. 2024
 Žáci naší školy bodovali v okresním kole zeměpisné olympiády.