Pobyt v Jedově

Dne 22. září jsme se sešli před školou a vypravili jsme se pěšky do Jedova, abychom si užili společný program. Po příchodu do Jedova jsme se rychle ubytovali a těšili jsme se, že si s naším originálním bublifukem vyrobíme obří bubliny. Některé stály opravdu za to! K večeři jsme si opekli špekáčky, následoval krátký večerní program a spánek, abychom se připravili na dopolední program. Druhý den následovaly úkoly, soutěže a řada dalších aktivit. Pobytu v Jedově se s námi zúčastnil dokonce i bažant. Maminky, babičky, tety a tatínci nám napekli výborné buchty, které jsme měli s sebou na snídani a svačinu. Moc děkujeme, byly skvělé.

Pobyt utekl jako voda a tak se můžeme těšit na příští společně strávené chvíle.

Jedov

Srpen 2020

« Červenec 2020 Září 2020 »

Přednáška pro rodiče

07. 07. 2020

Přednáška pro rodiče

Každé dítě je génius, objevte jeho skryté talenty. Unikátní seminář Odemykání dětského potenciálu pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty a odhaluje možnosti, jak je využívat.