15.11.2019 19:57

Atlet Třebíče

V pátek 8.11. byly v rámci slavnostního ceremoniálu vyhlášeny také nejlepší děti v celoroční soutěži přípravek Běhej, házej, skákej. Oceněny byly děti, které získaly nejvíc bodů. Kategorii starších hochů vyhrál Petr Kijonka, žák naší školy. A jak tyto slavnostní okamžiky viděl sám oceněný…

Atlet Třebíče – ceremoniál se konal v hotelu Atom
V pátek 8.11. se vyhlašoval Atlet Třebíče. Současně se slavilo i 100 let od vzniku atletického oddílu v Třebíči.
Na vyhlášení jsem byl už potřetí, protože jsem tuto anketu vždycky vyhrál.
Letos jsem dostal pohár, takže jsem byl rád. Také jsem dostal kšiltovku JSEM ATLET. Cenu mi předal juniorský mistr světa v desetiboji Jiří Sýkora. Největší zážitek z celého večera bylo setkání s atletem Petrem Svobodou.