4.1. - 8.1. 2021

Milí šesťáci,

všechny vás moc zdravím v novém roce 2021. Bohužel nás tento týden opět čeká distanční výuka. Snad se brzy dočkáme našich školních lavic a zlobení ve třídě. Také dárečky pro spolužáky mějte stále připravené, určitě si je ještě předáme :-)

Výuka bude probíhat podle přiloženého rozvrhu, každý den ráno v 8.00 začnou on-line hodiny. Tato výuka je povinná, proto si hlídejte čas vyučování a neplánujte jiné aktivity na dobu školní výuky. Pokud byste se nemohli účastnit výuky, omluví vás rodiče nejlépe předem.

Vyučovací hodiny budou trvat asi 20 minut. Vyučující bude kontrolovat vaši práci, vysvětlí vám další úkol a odpoví na dotazy. Zbytek vyučovací hodiny budete pracovat samostatně.

Výchovy se vyučovat nebudou, místo nich máte možnost konzultací práce a úkolů s paní asistentkou Olgou Najzarovou.  (*Zváni budou žáci, kteří neplní svoje povinnosti)

PO

- 6. hod místo TV možnost vyzvednutí si tištěných úkolů (nemá – li žák jinou možnost) ve škole po předchozí telefonické domluvě a konzultace těchto úkolů

ÚT

- 5. hod místo PV možnost on-line konzultace s p. asistentkou k úkolům

ST

- 1., 2. hod místo VV předem telefonicky domluvené individuální konzultace ve škole (či stanovené povinně ředitelkou školy*)

ČT

- 2. hod místo TV možnost on-line konzultace s p. asistentkou k úkolům

- 1. hod místo HV, 5. hod místo VKO možnost on-line konzultace s p. asistentkou k úkolům

Budu se va vás těšit na on-line výuce!

Tř. uč. Lenka Rybníčková