19.10. - 23.10. 2020

Milí rodiče a sedmáci,

máme za sebou prvních pár dní distanční výuky. Spolupráce funguje a věřím, že případné malé nedostatky tento týden ještě vyladíme. Moc mě potěšily zprávy od vás. Děkuji vám za ně!

Všechny úkoly, pracovní listy, prezentace, výukové materiály naleznete v přílohách pod tímto textem. Pozorně sledujte označení příloh. Dávejte pozor, kam máte úkoly zapisovat, vkládat a jak je zpracovat. Věnujte pozornost i tomu, že distanční výuka je povinná a vaše práce bude hodnocena!

Snažte se práci plnit průběžně a neodkládejte ji. Hlídejte si prosím termíny odevzdání (nejpozději vždy do dalšího pondělního dopoledne), uveřejnění kvízů na Teams a online výuky v hlavních předmětech. V tomto vám pomůže zavedený "úkolníček", tam si vše zaznamenávejte. Pracujte dle pokynů vyučujícího. Je nutné být s nimi v kontaktu. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, kontaktujte je na jejich školním e-mailu či Teamsech, rádi vám pomohou.

Samozřejmě se na mě obracejte také v případě, že máte nejasnosti, dotazy nebo potřebujete jinou pomoc. Společně to zvládneme.

Ať se vám práce daří a ve zdraví si užijte podzimní dny!

Vaše třídní učitelka Hana Matoušková

Březen 2021

« Únor 2021 Duben 2021 »

Krizové opatření vlády

27. 02. 2021
V souladu s usnesením vlády o přijetí krizového opatření k zajištění nezbytné péče o děti ve věku od 3 do 10 let a ve spolupráci s městy ORP byly určeny školy a školská zařízení, která budou péči zajišťovat.